טיולי ג'יפים בחוות האושר

 

היי הג'יפ, היי הג'יפ! כך אומר השיר המפורסם. הג'יפים של חוות האושר לוקחים בכל יום משפחות, זוגות וקבוצות לחוויה שמחברת בין אנשים, נוף וטבע חשוף ומעניקה לא מעט אדרנלין לחובבי האתגר והשטח.

טיולי הג'יפים שלנו לוקחים את המשתתפים למסע בפינות שונות של רמת הגולן, מפגישים אותם עם נקודות חן שלא הכירו, משפכי הנחלים ועד למבנים סורים עתיקים שמספרים סיפור היסטורי. לצד ההכרות עם הפינות המקסימות של הרמה, תוכלו להנות מהנהיגה בשטח ולהנות משילוב של אטרקציות נוספות כמו ארוחות בטבע, פיקניק או רכיבה על סוסים.

טיולי ג'יפים בכל רחבי הרמה

 

טיולי הג'יפים של "חוות האושר" יוצאים מהחווה אל כל שטח הרמה, מבריכת המשושים ועד נחל זויתן, מהתצפיות השונות על הכנרת ועד לצפון רמת הגולן. במהלך הסיור עוצרים בשטח, נהנים מתצפית על הנוף והסברים של המדריך ונהנים מנהיגת שטח שמפגישה אתכם עם הנוף והטבע שמשתנה בכל עונה.

הסיורים מתאימים למשפחות, לזוגות ולקבוצות מאורגנות ונפרשים על פני שעה עד ליממה שלמה. כל סיור  נבחר ומותאם באופן מיוחד לקבוצה ונמשך על פני זמן שמתאים ללוח הזמנים של הקבוצה, לתקציב ולכל דרישה אחרת.

קבוצות יכולות לשלב לצד טיול הג'יפים גם פעילות רכיבה על סוסים ברחבי הרמה, כאשר מחצית מהקבוצה יוצאת בטיול ג'יפים, המחצית השנייה נהנית מרכיבה על הסוסים של "חוות האושר" וכששתי הקבוצות נפגשות בשטח, מחליפים ויוצאים לחוויה נוספת.

חוות האושר – כתובת לאטרקציות בכל רחבי רמת הגולן

 

טיולי הג'יפים שלנו מתקיימים על גבי רכבי שטח מתקדמים ומטופלים היטב. צוות החווה דואג לשמירה על תקינות הג'יפים ועמידתם בכל הסטנדרטים הדרושים לפי משרד התחבורה. הנסיעה בג'יפים נעשית עם מדריך מקצועי ולאחר הדרכה שמתבצעת לפני היציאה אל הטיול.

את חוויית הג'יפים ניתן לשלב עם פיקניק או ארוחה בטבע, ביקור באחת האטרקציות הנוספות ברמת הגולן, טיולי רכיבה על סוסים ומגוון רחב של חוויות נוספות. אנחנו כאן כדי לבנות עבורכם פעילות מהנה, המותאמת אישית לאופי הקבוצה, גיל המשתתפים, לוח הזמנים וכל גורם אחר.