טיולי רכיבה על סוסים בצפון בחוות האושר

 

חוות האושר מציעה מגוון רחב של טיולי רכיבה למשפחות, לזוגות ולקבוצות שמגיעים לרמת הגולן ורוצים לחוות את נופי האזור ולהכיר אותם מקרוב דרך רגלי הסוסים ויחד עם מדריך מוסמך, בהרפתקה שהיא בלתי נשכחת. הטיולים נפרשים על פני שעה ועד יממה שלמה ולעיתים אף יותר, תלוי בסוג הפעילות ובהתאמתה לקבוצה ובמהלכם מטיילים במסלולים שונים בכל רחבי הרמה.

טיולים קצרים שמשאירים טעם של עוד

ב"חוות האושר" אנחנו מציעים טיולים קצרים בני שעה עד שעתיים שמתאימים לזוגות, משפחות עם ילדים ולקבוצות שמחפשים פעילות קצרה ומהנה בטבע. טיולי הרכיבה הקצרים לוקחים את הרוכבים, יחד עם מדריך מקצועי ומוסמך, במסלול שמפגיש אותם עם נופי נחל זוויתן, חורשת אלונים ירוקה ופסטורלית ושרידי כפרים סורים שנותרו בגולן כמזכרת לקרבות העבר.

יום של הרפתקה בטבע

 

צוות החווה מציע טיולים ארוכים יותר, של חצי יום, שמגיעים לבריכת המשושים ומשלבים גם עצירה בטבע ליד המים לפיקניק של עוגיות מתוקות ותה חם. מבריכת המשושים ממשיכה הקבוצה אל עין אקליפטוס שם אפשר להנות מפדיקור דגים טבעי לגמרי.

בנוסף מתקיימים טיולים ארוכים יותר, ביניהם טיול בן יומיים שמקיף את כל אזור רמת הגולן ועוצר בכמה פינות קסומות ומוכרות, לצד תצפיות נוף ואתרים פחות מוכרים. במהלך הטיול נהנים מביקור בנחל בתרא, בריכות המשושים, תצפיות מרמת הגולן אל הכנרת ועצירת לילה מול הנוף. בבוקר נהנים מהזריחה היפיפיה שמגיעה ממזרח ועולים בחזרה אל הרמה לעוד טיול קצר עם הסוסים. הטיול כולל ארוחות שטח שמוסיפות טעם ועניין לכל החוויה.

יש יותר רומנטי מזה?

 

דמיינו לעצמכם נופש זוגי ברמת הגולן שבמהלכו אתם עולים על הסוס ורוכבים אל השקיעה זה לצד זו בחוויה מיוחדת במינה מול השקיעה. חוות האושר היא המקום שממנו יוצאים לטיולים רומנטיים המשלבים בין עצירות מול הנוף, פיקניק זוגי, תצפית רומנטית על הכנרת ובסוף גם ארוחה זוגית, בשרית או חלבית, באחת המסעדות הנהדרות שיש לרמת הגולן להציע. 

כל טיולי הרכיבה שלנו מתקיימים בתיאום מראש. קבוצות המעוניינות לתכנן ימי כיף וגיבוש הכוללים טיולי רכיבה עם סוסים ואטרקציות נוספות באיזור, מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ והתאמה מיוחדת.